Webinzeraty.sk >> Knihy >> Odborná,vedecká literatúra >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava + okolie 24/7
 Elektrikár Bratislava + okolie 24/7  

Ponúkame kompletné služby v odbore elektroinštalácie. Vykonávame elektrikárske práce v rodinných a bytových domoch, v bytoch, v priemyselných a rekreačných objektoch, dodávame elektroinštalačný materiál (vypínače, zásuvky, svietidlá, rozvádzače, ističe, domové telefóny, káble a ďalšie), projekty, revízne správy. Cenové ponuky vrátane technického riešenia poskytujeme v prípade realizácie zdarma. Ďalej ponúkame drobné opravy elektroinštalácie ako sú výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, svietidiel, ističov, vyhľadávanie závad a iné. Vykonávame bežné opravy elektroinštalácie ako sú napríklad vyhľadanie závad a ich odstránenie, výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, ističov, svietidiel, atď.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Knihy >> Odborná,vedecká literatúra

Predám  technické príručky Predám technické príručky
Predám: Černoch: Strojně technická příručka, 1. a 2. diel Hans-Jochen Bartsch: matematické vzorce Zdenko Schmidt: Technická rukovät (Schmidtove strojné tabuľky) Miloslav Valouch: Pětimístné logaritmické tabulky. Cele Slovensko. Cena dohodou. ...

Weimarský stavač Weimarský stavač
Poradca pre výchovu a výcvik nie len weimarského stavača ...

Kniha Ubavit se k smrti - Neil Postman Kniha Ubavit se k smrti - Neil Postman
Top stav -len pár podčiarknutí slabou ceruzou vnútri. ...

Predám novú knihu Studia vizuální kultur Predám novú knihu Studia vizuální kultur
Úplne nová knihu Studia vizuální kultury. Vizuálne kultúra a vizuálne štúdiá vymedzujú nové pole pre štúdium kultúrnej konštrukcie vizuálna nielen v umení, ale aj v médiách a každodennom živote. Tento smer skúmanie súčasnej kultúrnej produkcie poníma vizuálny obraz ako ohnisko procesov, ktorými je vytváraný význam v kultúrnom kontexte. Hoci vplyv o ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.