Webinzeraty.sk >> Knihy >> Odborná,vedecká literatúra >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava-NONSTOP

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava-NONSTOP
 Elektrikár Bratislava-NONSTOP  

Elektrikár Bratislava . Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce . Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Knihy >> Odborná,vedecká literatúra

Predam knihu Vademecum medici 6. vydanie Predam knihu Vademecum medici 6. vydanie
Predam novu, nepouzivanu knihu Vademecum Medici, 6. vydanie ...

SCORE a LEVEL časopisy SCORE a LEVEL časopisy
Zdravím, ponúkam na predaj čísla časopisov SCORE a Level bez dvd/CD. (Doma sa mi to zhromažduje a nemám to kde dat)Pre bližšie info a dohodu píšte na michio115@gmail. com alebo zavolajte na číslo 0902 706 849. Cena za jeden časopis je 3, 50 € ale pri odbere 10 a viac čísel je cena 3, 00 € +poštovné. Kto by chcel nejaké čísla podľa obsahu napr. člán ...

lexikon Magie
Predam knihu od Milana Nakonečného Lexikon Magie. Pov cena 35€, teraz 20€, malo použivana, nepoškodena. ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.