Webinzeraty.sk >> Knihy >> Klasické knihy >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava + okolie 24/7

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava + okolie 24/7
 Elektrikár Bratislava + okolie 24/7  

Ponúkame kompletné služby v odbore elektroinštalácie. Vykonávame elektrikárske práce v rodinných a bytových domoch, v bytoch, v priemyselných a rekreačných objektoch, dodávame elektroinštalačný materiál (vypínače, zásuvky, svietidlá, rozvádzače, ističe, domové telefóny, káble a ďalšie), projekty, revízne správy. Cenové ponuky vrátane technického riešenia poskytujeme v prípade realizácie zdarma. Ďalej ponúkame drobné opravy elektroinštalácie ako sú výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, svietidiel, ističov, vyhľadávanie závad a iné. Vykonávame bežné opravy elektroinštalácie ako sú napríklad vyhľadanie závad a ich odstránenie, výmeny nefunkčných zásuviek, vypínačov, ističov, svietidiel, atď.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Knihy >> Klasické knihy

predam knihy
predam JRR Tolkien 2001, pan prsteňou 1, 2, 3, silmarillion, hobbit, Gemmell Troja. ...

Kúpim knihy Star Wars Akademie Jedi
Dobrý deň, kúpim druhý a tretí diel trilógie Star Wars Akademie Jedi od Kevina Andersona - Akademie Jedi 2 Temný učedník (Kevin J. Anderson) - Akademie Jedi 3 Nositelé síly (Kevin J. Anderson) Som si istý, že na cene by sme sa dohodli. Ak niektorú z tých knižiek máte, prosím kontaktujte ma na sulanm@centrum. sk ...

KULHÁNEK
Predám knihy Noční klub 1 a 2, 100% stav, cena dohodou. ...

Michael Scott
Predám sériu Nesmrteľný alchymista Nikolas Flamell - 5 kníh, cena dohodou. 100% stav kníh. ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.