Webinzeraty.sk >> Knihy >> Klasické knihy >> Bratislava >> ponuka >>

Elektrikár Bratislava -NONSTOP

 Pridať inzerát   
Elektrikár Bratislava -NONSTOP
 Elektrikár Bratislava -NONSTOP  

Elektrikár Bratislava . Odstraňovanie porúch elektroinštalácií . Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce . Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch . Opravy zásuviek a vypínačov, montáž lustrov. Revízne správy . Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov . Zapájanie varných dosiek. Bodové osvetlenia . Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov. Elektrické prípojky domov a bytov .

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Knihy >> Klasické knihy

predam knihy
predam JRR Tolkien 2001, pan prsteňou 1, 2, 3, silmarillion, hobbit, Gemmell Troja. ...

Kúpim knihy Star Wars Akademie Jedi
Dobrý deň, kúpim druhý a tretí diel trilógie Star Wars Akademie Jedi od Kevina Andersona - Akademie Jedi 2 Temný učedník (Kevin J. Anderson) - Akademie Jedi 3 Nositelé síly (Kevin J. Anderson) Som si istý, že na cene by sme sa dohodli. Ak niektorú z tých knižiek máte, prosím kontaktujte ma na sulanm@centrum. sk ...

KULHÁNEK
Predám knihy Noční klub 1 a 2, 100% stav, cena dohodou. ...

Michael Scott
Predám sériu Nesmrteľný alchymista Nikolas Flamell - 5 kníh, cena dohodou. 100% stav kníh. ...

Odkaz kameňov Stonehenge Odkaz kameňov Stonehenge
Kniha je uplne nova, cena v ochode euro 7,74. Dobrodružné - slovenský Anglické slovo henge (čítaj hendž) znamená kruhovú stavbu, megalitický monument určený na rituálne účely, spojený s uctievaním Slnka najmä počas dní slnovratov. ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | elektrikar bratislava | Topweb, s.r.o.