Webinzeraty.sk >> Knihy >> Školská,vzdelávacia literatúra >> Bratislava >> ponuka >>

Vypracované príklady na LF UK BA

 Pridať inzerát   
Vypracované príklady na LF UK BA
 Vypracované príklady na LF UK BA   9 EUR

Uspejte a splňte si svoj sen o študovaní Všeobecného alebo Zubného lekárstva! Ponúkam sadu vypočítaných príkladov na prijímacie skúšky na Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Príklady sú všetky precízne a detailne vypočítané, všetky kroky sú očíslované a niektoré obsahujú aj drobné poznámky. Sada obsahuje všetky príklady z Chémie (386-535) a všetky príklady na populačnú genetiku z konca knihy z Biológie. Získajte výhodu oproti ostatným na prijímacích skúškach už dnes! Príklady často rozhodujú medzi úspechom a neúspechom. Posielam aj na dobierku!!

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Knihy >> Školská,vzdelávacia literatúra

Mexická metóda Mexická metóda
Ponúkam knihu Mexická metóda o trikoch, ktoré výrazne skrátia učenie nového jazyka. Príchod chvíle, keď začnete hovorit plynulo. Trocha netradične cez podporu jej „fandrejzingovej“ kampane. Ku knihe získate aj rôzne bonusy a darčeky. Stačí zájst na linku Startovac. cz. Kliknút na rubriku knihy a Mexickú metódu. Kniha, 220 strán, mäkká väzba. ...

Predám hru svet v kocke Predám hru svet v kocke
Predám hru svet v kocke zn. Brainbox. 1xpoužitú. *na dobierku neposielam ...

Predám novú stolovú hru Cashflow - Predám novú stolovú hru Cashflow -
Predám novú stolovú hru Cashflow od R. Kiyosakiho. 1xbola hraná. Predtým 60€, teraz 49€. *na dobierku neposielam ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | vypracovane priklady | Topweb, s.r.o.